Muž se železnou maskou

program Divadla Broadway
Muž se železnou maskou

Datum: 23. - 24. září 2023
Místo: Divadlo Broadway
Adresa: Na Příkopě 988/31, Praha 1

Vstupenky

sobota
23
zář. 2023
14:00
Muž se železnou maskou
sobota
23
zář. 2023
18:00
Muž se železnou maskou
neděle
24
zář. 2023
15:00
Muž se železnou maskou

Informace o akci

Francouzský královský dvůr za vlády krále Ludvíka XIV. – "krále slunce" hýří rozmařilostí, ale lid je nespokojen a hladoví. Ludvík je arogantní král, kterého zajímají především krásné ženy, stavba paláce Versailles a plesy. Také mnoho finančních prostředků dává na posílení a vyzbrojení armády. V Bastile je uvězněn v železné masce bratr krále – dvojče Filip.

Nad královým životem bdí kapitán mušketýrů věrný d'Artagnan. Další z mušketýrů Athos žije na svém venkovském sídle se svým jediným synem Raulem. Když však král Ludvík XIV. pošle Raula na jistou smrt jen proto, aby měl volnou cestu ke krásné Louise, rozhodne se Athos s pomocí svých přátel Aramise a Porthose vyměnit krále Ludvíka za vězněného Filipa. Pouze d´Artagnan se odmítá spiknutí zúčastnit. Jako kapitán královských mušketýrů přísahal králi věrnost. Byl také milencem Ludvíkovy matky, královny Anny Rakouské.

Královská výměna se nakonec podaří i za účasti samotného d´Artagnana, který se nakonec přeci jen rozhodne přidat k mušketýrům. Oba bratři se nakonec setkají a Ludvík chce ve vzteku svého bratra zastřelit. Anna Rakouská srazí ruku, která míří na Filipa a kulka zasáhne d´Artagnana, který umírá. Ludvík je nakonec odvezen z Louvru. Mušketýři se stávají oficiálními rádci Filipa – francouzského krále.

V hlavních rolích účinkují:

Josef VOJTEK, Marian VOJTKO, Petr KOLÁŘ, Bohouš JOSEF, Jan KOPEČNÝ, David GRÁNSKÝ, Michaela GEMROTOVÁ, Daniel HŮLKA, Vojtěch DRAHOKOUPIL, Helena VONDRÁČKOVÁ, Michal KAVALČÍK, Václav VYDRA, Václav SVOBODA, Josef VÁGNER, Peter PECHA, Alžbeta BARTOŠOVÁ, Radka FIŠAROVÁ, Nelly ŘEHOŘOVÁ a mnoho dalších.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top